Přihlásit se | Registrace    
  Podmínky

Hudebníci, hudební skupiny

ZPĚT

     

     Při zrátě hesla si vyžádejte nové

harmonikář - heligonkář

Shlédnuto : 2360 krát      

Omlouváme se, ale obrazek nebyl dodán

Představujeme se :  

Harmonikář – heligonkář, i foukací harmonika a kytara. Heligonka je druh harmoniky, který nemá půltóny, a pod každým knoflíkem jsou dva tóny. Jiný při tahu měchem a jiný při tlaku. Takže to hraní je poněkud specifické a nelze zahrát každou melodii. Já hraji zejména na festivalech a setkáních kamarádů s kapelou Chrpa Chrudim. . Když hraji sám, tak je to zejména na jarmarcích, posvíceních, narozeninových oslavách, na různých gurmánských akcích po celé republice, ve sklípcích a po hospodách. Na heligonku hraji zejména lidovky, hodně také ty staropražské, ale i Rédla, Nohavicu, Matušku, country a trampské písničky. Případně vezmu kytaru a foukací harmoniku a změním trochu žánr.
Taxa na objednané akce je 250 Kč za hodinu hraní, dopravu účtuji 6 Kč/ km. Pokud použiji i vlastní ozvučení (bezdrátové) a busker aparaturu cena se zdvojnásobuje.

Poznámka :  

Harmonikář – heligonkář, i foukací harmonika a kytara. Heligonka je druh harmoniky, který nemá půltóny, a pod každým knoflíkem jsou dva tóny. Jiný při tahu měchem a jiný při tlaku. Takže to hraní je poněkud specifické a nelze zahrát každou melodii. Já hraji zejména na festivalech a setkáních kamarádů s kapelou Chrpa Chrudim. Když hraji sám, tak je to nejvíce na jarmarcích, posvíceních, narozeninových oslavách, na různých gurmánských akcích po celé republice, ve sklípcích a po hospodách. Na heligonku hraji lidovky, hodně také ty staropražské, ale i Rédla, Nohavicu, Matušku, country a trampské písničky. Případně vezmu kytaru a foukací harmoniku a změním trochu žánr.
Taxa na objednané akce je 250 Kč za hodinu hraní, dopravu účtuji 6 Kč/ km. Mohu použít i vlastní „busker“ aparaturu.

    ZPĚT     
  Váš erb, logo
osoba  Tomáš   Klásek
dum   Komenského 35
 53303 -Dašice
  Pardubický
telefon  775134065
dum
mail  aklasa@seznam.cz
    poslat zprávu,
odkaz...
Kde mne můžete potkat: 
foto   Fotogalerie   harmonikář - heligonkář 
  • nahled
  • nahled
  • nahled
  • nahled
  • nahled

zvolte náhled


VIDEOUKÁZKA  

není k dispozici

TOPlist
Správce webu
Ing. Richard Blížkovský
Pístov 11, Jihlava, CZ
  více>>>