LAJG-DĚTSKÁ MODA

O mém řemeslu :
Vítejte v módním světě značky LAJG
V LAJG módě navrhujeme a šijeme oblečení pro vaše nejmenší i pro dospělé
Náš sortiment :
Dívčí šaty, sukně z mušelínu , madeiry , bavlny
Z mušelínu (který je díky své prodyšnosti ideální nejen na horké letní dny) také šijeme , dětské kraťasy, halenky , kalhoty , šortky , pirátky , kšiltovky , šátky
Praktické rostoucí tepláčky s širokým nápletem pro holky i chlapečky
Čepice, ušanky a čelenky , klobouky , - v létě oceníte mušelínové šátky s kšiltem, které jsou naprostou nezbytností v horkých letních dnech, Čepice i čelenky navíc šijeme i ve verzi pro dospělé, a tak se můžete sladit se svou rodinou
Novorozenecké čepice
Dětské mikiny, v nabídce také omezeny sortiment s folklorní tematikou ( sukně , čelenky , šaty )
Dětský overal= Dětské overaly šijeme jak v teplákové verzi tak i letní ze vzdušného mušelínu. U letního overalu lze velikost přizpůsobit zavázáním tkaniček na ramenou nebo ohrnutím nohaviček.
rostoucí softshellové kalhoty- z lehčího letního softshellu – s pružnými náplety , díky čemuž z nich dítko jen tak rychle nevyroste a oblečení mu déle vydrží.
Poznámka :
Naše nabídka v oblastech: Ostatní , Dekorace , Hračky , Kolobouky , Šití oděvů ,
|