Video kurzy pro vás, vaše inspirace pro další tvoření.

Profesionální videokurzy pro vaši inspiraci a poučení

FIMO     Pro ženy     Malování
    Patchwork     Zdobení     ŠITÍ          Péče o tělo     FOTO     sport     PEDIG
  Rozvoj osobnosti   RŮZNÉ
Přihlásit se do kurzů zdarma
         Podmínky

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vá


Obrázek nebyl dodán
Převzato >
Josef Cvrček
Profesionálnímu fotografování a lektorování kurzů fotografie se věnuji již 9 let.
Mými kurzy prošlo více, než 1000 amatérských i profesionálních fotografů. Hodně z nich krásně fotí, ale neumí fotografie upravit a dotáhnout tak svou práci do konce. Myslím, že je to škoda, a proto přicházím s online kurzem o Photoshopu.
Svíčce nikterak neublíží, když od ní zapálíte svíčku jinou. Rád Vám tedy ve svém kurzu předám všechny své dovednosti v tomto programu.
Mou práci i reference si můžete prohlédnout na www.josefcvrcek.cz
Úvodní VIDEO ...

Tajemství fotografie


Obrázek nebyl dodán
Převzato >
Pavel Fara
Fotografování vždycky bylo mým koníčkem a dnes je i mou profesí. Od roku 2003 totiž pracuji jako profesionální fotograf, můžete se podívat na mé stránky www.fotofara.cz. Hodně lidí se mě ptalo, jak dělat hezké fotky, a proto jsem připravil tento videokurz, ve kterém odhaluji všechno, co jsem se o fotografování naučil. Pořizovat pěkné fotky není nic těžkého a po shlédnutí tohoto kurzu to určitě zvládnete také.
Úvodní VIDEO ...

Enkaustika - Encaustic


Obrázek nebyl dodán
Převzato >
Jana Školaudyová
Jsem kreativní člověk a od mládí se věnuji různým výtvarným technikám. Ráda objevuji nové, které mohou zaujmout nejen mně, ale mnoho dalších lidí. Jako bývalá učitelka mám ráda lidi a práci s nimi. Snažím se vše, co učím vysvětlit jednoduše, aby postup tvoření pochopil každý. Tak je to také s technikami, které bych Vás ráda naučila. Mám s nimi dlouholeté zkušenosti a sama se je učím od nejlepších lektorů v Evropě. Mojí tvorbu si můžete prohlédnout na www.vytvarnekurzy.com kde také nabízím veškerý materiál. Těší se na Vás Jana Školaudyová.
Úvodní VIDEO ...

Kurz olejomalby


Obrázek nebyl dodán
Převzato >
Pavel Michalica
Kdybyste mně tak před třemi roky potkali a zeptali se, jestli bych namaloval tak krásné obrazy jako maluji nyní, odpověděl bych: „No to ani náhodou, vždyť to neumím!“ Ale dokud něco nezkusím, nemohu říct, že mi to nepůjde. A tak je ze mně certifikovaný lektor Bob Ross a učím malovat stejné neumělce, jakým jsem býval já. Pokud máte stále obavy zkusit něco namalovat, protože by to nemuselo být ke koukání, je pro Vás můj videokurz jako stvořený. Krok za krokem Vás provedu velmi jednoduchou technikou olejomalby, kterou po celém světě proslavil uznávaný malíř Bob Ross.
Úvodní VIDEO ...

Obsahuje kurzů : 4
TOPlist
Správce webu
Ing. Richard Blížkovský
Pístov 11, Jihlava, CZ
  více>>>