Video kurzy pro vás, vaše inspirace pro další tvoření.

Profesionální videokurzy pro vaši inspiraci a poučení

FIMO     Pro ženy     Malování
    Patchwork     Zdobení     ŠITÍ          Péče o tělo     FOTO     sport     PEDIG
  Rozvoj osobnosti   RŮZNÉ
Přihlásit se do kurzů zdarma
         Podmínky

FIMO - květinová louka


Obrázek nebyl dodán
Převzato >
Monika Brýdová
Polymerové hmoty mne zcela pohltily před několika lety. Své dosavadní zkušenosti jsem shrnula do čtyř knih - Hrátky s FIMO hmotou, Miniatury z FIMO hmoty, Šperky z FIMO hmoty a Kouzlení s FIMO hmotou. Další nápady předávám i na svých stránkách www.brydova.cz a kurzech. Protože jste mi často psali, že se mých kurzů nemůžete zúčastnit, natočila jsem je pro vás a vy si mne můžete pustit až k sobě do obýváku :-) Potřebujete pomůcky či materiály? Budu ráda, když nakouknete i do e-shopu u mne na stránkách. Vaše Monika Brýdová
Úvodní VIDEO ...

Šperky z tavné pistole


Obrázek nebyl dodán
Dana Tóthová
Úplně netradiční způsob využití tavné pistole, kterou všichni dobře znáte.
Úvodní VIDEO ...

Chainmaille - šperky z drátků a korálků


Obrázek nebyl dodán
Převzato >
Jája Kavalírová
Dobrý den, jmenuji se Jája Kavalírová a na internetu jsem známá pod přezdívkami Tabytha a Baby Taby. Vyrábím šperky z drátků, korálků a hliníkových kroužků, pomůcky pro kojící maminky a klipy na dudlíčky pro miminka. Zkrátka ruční práce jsou mým velkým koníčkem, kterému věnuji volné chvilky, které mám, když usne moje roční dcerka. Protože sama vím, že zúčastnit se živých kurzů není vždy možné, připravila jsem pro Vás tento videokurz a věřím, že Vás v něm toho spoustu naučím. Přeji mnoho krásných výrobků!
Úvodní VIDEO ...

FIMO - textury a polymery


Obrázek nebyl dodán
Převzato >
Monika Brýdová
Polymerové hmoty mne zcela pohltily před několika lety. Své dosavadní zkušenosti jsem shrnula do čtyř knih - Hrátky s FIMO hmotou, Miniatury z FIMO hmoty, Šperky z FIMO hmoty a Kouzlení s FIMO hmotou. Další nápady předávám i na svých stránkách www.brydova.cz a kurzech. Protože jste mi často psali, že se mých kurzů nemůžete zúčastnit, natočila jsem je pro vás a vy si mne můžete pustit až k sobě do obýváku. Potřebujete pomůcky či materiály? Budu ráda, když nakouknete i do e-shopu u mne na stránkách.
Úvodní VIDEO ...

Obsahuje kurzů : 4
TOPlist
Správce webu
Ing. Richard Blížkovský
Pístov 11, Jihlava, CZ
  více>>>